www.rufin.sk

Switch to desktop

Ponuka služieb v manikúre


MANIKÚRA je základný krok k upravenému zovňajšku. Či už tomu veríte alebo nie, manikúra je prvá z vecí, ktorú si na Vás okolie všimne. Podanie ruky je často prvým krokom v komunikácii, preto hebká pokožka a upravené nechty sú nevyhnutné pre ženu aj muža.

 

Okrem klasickej manikúry, ktorá obsahuje základnú starostlivosť, máme pre Vás pripravené aj špeciality ako japonskú manikúru, pri ktorej sa nechty vyživujú vtieraním včelieho vosku, rôžne výživné zábaly a parafín na ruky, ako aj francúzske a ozdobné lakovanie.

 

 

Japonská manikúra je určená predovšetkým pre tých, ktorých trápia lámavé, slabé a ryhované nechty. Práve na tieto časté nechtové problémy je tento japonský zázrak ako stvorený. Slabým nechtom zvyčajne chýba hydratácia a dostatok výživných látok, ktoré napomáhajú správnej funkcii nechtového lôžka a koreňa nechtu. Tým necht stráca na pružnosti, a vy sa nikdy nedočkáte ani o milimeter dlhších nechtov. Práve tento problém vám pomôže odstrániť japonská manikúra, ktorá nechty pomocou vyváženej zmesi výživných látok ozdravuje a dodá nechtom nielen zdravý lesk, ale aj potrebné minerály a vitamíny. Je vlastne regeneračnou kúrou.

 

Parafínový zábal na nechty

 

Parafín je špeciálna forma vosku, získaná z ropy, obohatená o vitamín E. Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a môže pomôcť aj pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov na nohách. Výsledok je, že ruky účinne absorbujú krémy udržujúce vlhkosť, vláčnosť a výživu. Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad. Vynikajúce výsledky sa dosahujú aj pri veľmi tvrdej a zhrubnutej pokožke. Účinok je viditeľný už po prvom použití.

 

Sledujte nás aj na facebooku, kde sa aktuálne dozviete, čo sa  u nás deje.

Copyright by Zrno 2011. All rights reserved.

Top Desktop version